Обігрів.
Турбота про якість обслуговування і комфорт для клієнтів – невід’ємна складова кропіткої роботи будь-якої сучасної ритуальної служби. У зимовий час, особливо гостро, стоїть питання про вуличний обігріві. У обігріві потребують скорботні на місці прощання, на кладовищах і на інших відкритих майданчиках. Не секрет, що існують обігрівачі типу УФО, які позиціонуються як вуличні, здатні працювати на відкритій місцевості, але у них є істотні недоліки – занадто точковий обігрів і необхідність роботи від електромережі.
Займаючись пошуком відповіді на питання, яким чином найбільш ефективно зігріти своїх клієнтів, фахівці похоронного Будинки Анубіс прийшли до висновку, що оптимальним рішенням даної проблеми може стати газовий обігрівач. Тепер дана технологія активно використовується в організації поховань та показує відмінний результат. Газовий обігрівач абсолютно автономний, має цікавий дизайн і займає мало місця, він повністю безпечний, а головне здатний обігріти площу навколо себе до 9 квадратних метрів, чого цілком достатньо для обігріву чималої кількості скорботних.
Дана послуга є доступною для всіх, хто звернувся за організаційною допомогою в Похоронний Будинок Анубіс. Пропонуємо вашій увазі невеликий фотозвіт нового сервісу.
 

 

 

ПОРТРЕТ
Тепер в нашому магазині доступні для замовлення такі атрибути як: «Портрет – картина» і «Мармурові таблички на могилу.»
Портрет вдає із себе полотно в рамці із зображенням покійного. Зображення наноситься за подобою наданої фотографії. Розмір такої картини 70 см на 46 см.
 

 
Мармурова табличка
Мармурова табличка на могилу розміром 50 см на 30 см.
 

 

Leave a Reply