Гідне оформлення місця для прощання – це можливість віддати останні почесті померлому близькій людині, зробити спробу поділитися з ним частинкою краси і вишуканості, яка залишилася в світі живих. Таке місце має створювати атмосферу світлого суму і бути зручним для тих, хто приходить згадати покійного.

 

 

Команда фахівців похоронного будинку має необхідні знання та досвід в проведенні траурних мітингів, цивільних панахид, релігійних обрядів за участю великої кількості людей, що дозволяє нам взяти відповідальність за організацію церемонії в короткі терміни. Оформленням місця для прощання займається висококваліфікований персонал, маючи необхідні знання та обладнання ми займаємося організацією озвучування, відеозабезпечення і відеосупроводу заходів різного рівня.

 

catalog 
catalog 

 

Ми готові виконати завдання будь-якої складності, використовуючи багаторічний досвід, професіоналізм і майстерність наших фахівців.

— Коллектив компании Анубис

 

 

Також необхідно зауважити, що за рахунок наявності великої кількості тентів, ритуальних альтанок, наметів, і вистилання місць прощання тканиною – даний комплекс послуг дозволяє звести несприятливі погодні умови до мінімуму. Ці фактори дозволяють створити сприятливу атмосферу для прощання, а також можливість кожному скорботному віддати останні почесті померлій людині.

 

catalog 
catalog