Поминальні обіди

Поминальний обід – це один з обрядів поминання покійних, який є завершальною частиною богослужіння. Він має не тільки свою історію, обряди, а й меню. За традицією прийнято організовувати поминальні обіди, які збирають разом близьких і родичів покійного. Стіл для вшанування пам’яті накривають в день похорону, а також на 9, 40 днів і річницю смерті, згадуючи близького, але пішов від нас людини.

Проведення поминального обіду – це не просто приготування і подача траурних страв. Сьогодні це оформлений стіл, підготовлений зал для поминок, продумане ритуальне меню і індивідуальний підхід до кожного, присутнього людині.

Це важливо для тих, хто дотримується посту, хоче побачити особливі страви на столі, має певні смакові переваги або ж вважає за краще провести максимально скромні поминки, але зробити це в кафе, а не вдома. Завдяки широкій різноманітності страв кожен гість знайде відповідне для себе меню. Маючи в своєму розпорядженні великим вибором залів для проведення поминок, ми можемо надати можливість підбору найбільш підходящих по розташуванню кафе в місті Одеса

Похоронний дім «Анубіс» надає:

 

– Поминальні обіди для трапез в день похорону, на 9 і 40 днів, а також на річницю смерті.

– Поминальні обіди на виїзд або з доставкою додому.

– Поминальні сніданки з виїздом на кладовищі.

– Організація харчування на будь-які святкові події на винос або з доставкою додому.

 

До вашого вибору є 4 заклади для проведень поминальних трапез, розташованих в різних частинах м.Одеси:

 
1. Одеса, Бабеля, 12 Контакти
2. Одеса, Люстдорфська дорога, 178/1 Контакти
3. Одеса, Затонського, 6 Контакти
4. Одеса, Тираспольське шосе 22Д (біля центрального входу кладовища «Західне»)Контакти