Ритуальний транспорт – це невід’ємна складова похорону. Саме на ньому перевозиться до місця поховання тіло покійного, а також родичі, близькі та друзі, які проводжають в останню путь дорогого їхньому серцю людини. Він повинен володіти відповідним зовнішнім виглядом, а також оснащенням, необхідним для траурної церемонії.

 

 

На сьогоднішній день похоронний дім “Анубіса” єдине підприємство в Одесі і Одеській області володіє власним автопарком автомобілів, спеціально обладнаних для траурних процесій.

 

 

Похоронний дім “Анубіса” єдине підприємство в Одесі і Одеській області володіє власним автопарком автомобілів, спеціально обладнаних для траурних процесій.

 
 

 

Ваш вибір пропонуються автомобілі різних класових категорій, такі як Cadillac, Lincoln, Mercedes, Volkswagen, Ford, Газель. Рівень комфортності підбирається відповідно до вимог клієнта.

 

 

Весь транспорт знаходиться у відмінному стані, так як щодня проходить перед рейсовий технічний контроль і санітарну обробку.

— Колектив компанії Анубіс

 

 

У нашому штаті працюють професійні водії зі стажем роботи не менше 5-ти років, які досконало знають місто і область, а також всі машини обладнані системами GPS для поїздок по Україні, СНД і в зарубіжному напрямку.