Момент відходу коханої людини з життя це величезне горе для рідних і близьких цієї людини. Не всі з нас можуть перенести це горе спокійно без особливих стресів і переживань. Тому для того щоб правильно організувати похорон пішов людини потрібно звернеться за допомогою в похоронне бюро.

 

 

Похоронний дім “Анубіс” надає послуги для організації поховання широкого спектра. У нас ви можете замовити організацію і проведення як кожного окремого етапу поховання, так і цілий комплекс послуг.

 

catalog 
catalog 

 

Ми знаємо, як важко переживати втрату близької людини. Організація похорону родичами померлого це, як правило, процес трудомісткий, віднімає багато сил і енергії. Наше завдання – якомога повніше, уважно і делікатно підійти до Вашої ситуації і надати допомогу в організації поховання.

 

 

Ми з турботою і розумінням поставимося до всіх дрібниць, необхідних негайного вирішення питання, завжди виникають у важкі моменти нашого життя. З вас будуть зняті всі нелегкі обов’язки і завдяки компетентності, і професіоналізму наших співробітників ви зможете спокійно і впевнено провести обряд прощання і поховання спочилого на найвищому рівні.

— Коллектив компании Анубис

 

Наше похоронне бюро надає різні ритуальні послуги за найвищим розрядом. Пакет необхідних послуг замовник може вибирати сам, а також вносити в ритуал додаткові пропозиції і висловлювати побажання. Широкий спектр додаткових послуг включає в себе: систему обігріву або кондиціонування (охолодження) повітря як в приміщенні так і на відкритій місцевості, використання пневмокаркасних шатра для церемонії прощання, виїзний кафетерій і багато іншого.