Послуги
Похоронний дім «Анубіса» має потужну матеріально-технічну базу включає в себе: виставкові зали різних рівнів, автопарк автомобілів, поминальний ресторан, виробничі та складські приміщення.

Структура управління підприємства дозволяє координувати роботу всіх служб для швидкого і якісного вирішення поставлених завдань.

Унікальність похоронного будинку «Анубіса» полягає в тому, що це єдина на сьогоднішній день організація здатна надавати повний комплекс ритуальних послуг завдяки своїй постійно розвивається матеріально-технічній базі, персоналу, постійно навчається і що підвищує свою кваліфікацію.

Репатріація покійного

Похоронний дім «Анубіс», одне з небагатьох в Україні підприємств, які професійно займаються посмертної репатріацією покійного.
Детальніше

Підготовка покійного для поховання

Послуги з підготовки покійного для поховання є комплекс заходів спрямованих на надання своєчасного і якісного похоронного сервісу в перші хвилини смерті близької людини.
Детальніше

Автотранспорт для поховання

На сьогоднішній день похоронний будинок «Анубіса» єдине підприємство в Одесі та Одеській області володіє власним автопарком автомобілів, спеціально обладнаних для траурних процесій.
Детальніше

Підготовка місця проведення панахиди

Гідне оформлення місця для прощання - це можливість віддати останні почесті померлому близькій людині, зробити спробу поділитися з ним частинкою краси і вишуканості, яка залишилася в світі живих. Таке місце має створювати атмосферу світлого суму і бути зручним для тих, хто приходить згадати покійного.
Детальніше

Організація поховання

Ми знаємо, як важко переживати втрату близької людини. Організація похорону родичами померлого це, як правило, процес трудомісткий, віднімає багато сил і енергії. Наше завдання - якомога повніше, уважно і делікатно підійти до Вашої ситуації і надати допомогу в організації поховання.
Детальніше

Проведення поховання

Похоронний дім «Анубіс» на постійній основі проводить навчання та спеціалізацію своїх співробітників. Кваліфікований персонал підібраний і навчений зробити поховання покійного в будь-яких технічних умовах.
Детальніше

Прокат супутніх предметів для поховання

Ми займаємося організацією ексклюзивних похорону з оформленням траурного залу, підготовкою церемонії прощання з індивідуальним сценарієм з усіма почестями. Команда фахівців похоронного будинку має необхідні знання, і необхідне обладнання для оформлення залу будь-якого розміру, що дозволяє в короткі терміни організувати церемонію будь-якої складності на найвищому рівні.
Детальніше

Після похоронне обслуговування

Ми знаємо, як непросто відновитися, після втрати близької людини. І розуміємо, скільки додаткових турбот, покладається на людину - оформлення документів, організація пам'ятних дат, догляд за місцем поховання і багато іншого. З цього, ми вважаємо своїм обов'язком - проявляти турботу і допомогу в цей не легкий період. Компанія «Анубіс» з належною відповідальністю та розумінням готова простягнути руку кваліфікованої організаційної, психологічної та правової допомоги всім, хто зіткнувся з таким важким випробуванням, як догляд близької людини.
Детальніше

Хрести

Похоронний дім "Анубіс" надає широкий вибір дерев'яних, металевих і комбінованих хрестів.
Детальніше

Труни

Ми пропонуємо широкий вибір елітних саркофагів, а також ексклюзивних і соціальних трун. Нашими партнерами є провідні українські виробники ритуального приладдя. Більш того, похоронний дім "Анубіс має власне виробництво трун і ритуальної атрибутики.
Детальніше

Вінки

Похоронний дім "Анубіс", надає широкий асортимент вінків. Наші флористи, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, готові не тільки запропонувати готові вінки зі штучних і живих квітів, а й створити ексклюзивні квіткові шедеври на замовлення.
Детальніше

Ритуальна атрибутика необхідна для поховання

Похоронний дім "Анубіс" пропонує широкий вибір ритуальної атрибутики - ікони, хрести на труну, ретельно набори, хустки і рушники...
Детальніше

Пам’ятники

Приймаються замовлення на виготовлення пам'ятників будь-якої складності. Телефон (048) 706 16-16
Детальніше

Ресторани

Ми пропонуємо на вибір замовника поминальні зали, розраховані на різну кількість місць і розташовані в різних частинах міста. Комфортабельні зали, повністю відповідають усім необхідним сучасним вимогам, з автономною системою вентиляції і клімат контролю.
Детальніше

Законодавство України

В даному розділі зібрані всі діючі закони, що стосуються поховання на території України.
Детальніше