На сьогоднішній день похоронний дім “Анубіс» є унікальним підприємством в Україні, яке може запропонувати прокат ексклюзивної ритуальної атрибутики для облаштування місць проведення панахид, декоративного оформлення місць прощань.

 

Похоронний ритуал, як правило, становить кілька етапів поховання, основним з яких є місце прощання з покійним. Для організації етапу прощання створені різні елементи кованих огорож – унікальних за своєю структурою, підставок для постаменту труни, ваз, свічників, леерного огорожі, урн для покладання квітів, постаментів для портрета і атрибутики для обряду відспівування. Структура всіляких атрибутів унікальна і дозволяє задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.

 

catalog 
catalog 

 

Місця для прощання, як правило, розташовуються на нерівних поверхнях, що тягне за собою певні незручності під час прощання. Для забезпечення абсолютно рівній площині, позначення місця прощання з покійним і мінімізації несприятливих погодних умов ми надаємо в прокат ритуальний подіум для прощання. Дана конструкція являє собою ідеально рівну поверхню з регульованою висотою для постановки труни.

 

 

Організовуючи похорон, наш персонал гарантує високу якість роботи і, що не менш важливо, уважне ставлення до рідних і близьких покійного.

— Колектив компанії Анубіс

 

Також завдяки потужній матеріально-технічній базі ми надаємо комплекс послуг по встановленню наземних споруд, таких як ритуальні альтанки або тентові намети. Альтанка є масивне коване спорудження забезпечує прощання великої кількості людей, а також повністю захищає покійного і родичів від погодних умов під час прощання. Ритуальні намети створені з метою, забезпечити найбільш сприятливі умови для прощання з близькою людиною.

 

catalog 
catalog 

 

Завдяки сучасному обладнанню ми можемо організувати поховання незважаючи на будь-які умови. Новітні холодильні установки дозволяють нам здійснювати транспортування незалежно від часу і відстані. А в разі, якщо не всі бажаючі попрощатися, можуть прибути на поховання в потрібний день, ми можемо відстрочити дату поховання.

 

 

Ми займаємося організацією ексклюзивних похорону з оформленням траурного залу, підготовкою церемонії прощання з індивідуальним сценарієм з усіма почестями. Команда фахівців похоронного будинку має необхідні знання, і необхідне обладнання для оформлення залу будь-якого розміру, що дозволяє в короткі терміни організувати церемонію будь-якої складності на найвищому рівні.

 

catalog 
catalog 

 

Також маючи необхідні знання та обладнання, ми спеціалізуємося на організації відео забезпечення та звукового озвучування заходів різного рівня. Наші фахівці в короткі терміни по фото і відео матеріалами створять фільм пам’яті.

Для опускання труни в могилу призначений ритуальний ліфт – сінгуматор, являє собою надійну і міцну конструкцію з роторним механізмом. Його використання на похованні дозволяє урочисто і акуратно опустити труну, виключивши людський фактор. У разі його використання труну рівно і надійно встановлюється на ремені і плавно опускається в могилу під управлінням оператора.

 
 

Турбота про якість обслуговування і комфорт для клієнтів – невід’ємна складова кропіткої роботи будь-якої сучасної ритуальної служби. У зимовий час, особливо гостро, стоїть питання про вуличний обігріві. У обігріві потребують скорботні на місці прощання, на кладовищах і на інших відкритих майданчиках. Не секрет, що існують обігрівачі типу УФО, які позиціонуються як вуличні, здатні працювати на відкритій місцевості, але у них є істотні недоліки – занадто точковий обігрів і необхідність роботи від електромережі.

 

Займаючись пошуком відповіді на питання, яким чином найбільш ефективно зігріти своїх клієнтів, фахівці похоронного Будинки Анубіс прийшли до висновку, що оптимальним рішенням даної проблеми може стати газовий обігрівач. Тепер дана технологія активно використовується в організації поховань та показує відмінний результат. Газовий обігрівач абсолютно автономний, має цікавий дизайн і займає мало місця, він повністю безпечний, а головне здатний обігріти площу навколо себе до 9 квадратних метрів, чого цілком достатньо для обігріву чималої кількості скорботних.

 

catalog 
catalog 

 

Дана послуга є доступною для всіх, хто звернувся за організаційною допомогою в Похоронний Будинок Анубіс.