Ритуальна служба 16-16 постійно розширює межі своєї допомоги. Якщо раніше скористатися зручним і якісним ритуальним сервісом могли переважно в одеському регіоні, то зараз, ця можливість з’явилася і у жителів столиці України – Києва. Звернутися до ритуальної служби 16-16 в Києві можна за номером (044) 16-16 або (044) 500 16 16.

 

    Менеджери ритуальної служби 16-16 готові в будь-який день, в будь-який час надати професійну допомогу. Фахівці, на самому ранньому етапі зможуть детально проконсультувати про порядок дій або ж виїхати безпосередньо на адресу і взяти на себе всі тяготи організації траурного заходу. Величезний досвід, а також висока кваліфікація співробітників служби 16-16, дозволяють в найкоротший час оформити всю необхідну документацію, перевезти тіло в морг, організувати прощальну церемонію, провести поховання на кладовищі або організувати кремацію, а менеджери служби, здатні знайти правильне рішення будь-яких, навіть самих нестандартних і складних завдань, які можуть стояти перед клієнтом. Ритуальна служба 16-16 це гарантія якості. Довіривши таку відповідальну справу фахівцям, ви убезпечите себе від шахраїв, готових заробляти обманним шляхом на людському горі.

 

Для того, що б скористатися послугами ритуальної служби 16-16 в Києві, достатньо зателефонувати на короткий номер 16-16 або (044) 500 16 16, де професійні консультанти дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять, а також вислухають, пояснивши крок за кроком, що і як потрібно робити. Крім повного стандартного комплексу ритуального обслуговування, сервіс 16-16 включає в себе послуги елітного супроводу траурної церемонії, послуги з репатріації покійного, послепохоронное обслуговування, а також зручний інтернет ресурс.

Leave a Reply