1 грудня 2014 року пішов з життя відомий письменник-гуморист, сценарист і драматург, один із засновників Гуморини, і заслужений діяч мистецтв Георгій Андрійович Голубенко-Бакунчік.

 

Народився Георгій Андрійович 21 жовтня 1947 року в Одесі. У 2007 році була нагороджений почесною грамотою міського голови Одеси «За заслуги перед містом».

 

Георгій Андрійович, автор книги «Руде місто», це оповідання ліг в основу написаного у співавторстві з Володимиром Аленниковим сценарію фільму «Усмішка Бога, або Чисто одеська історія». Входить до складу керівництва благодійного фонду «Майбутнє» для дітей-інвалідів, також відомого як «Будинок з ангелом» Бориса Литвака.

 

Написаний ним минулого «Про красу», також відомий як «Дзеркало», був виконаний Яніславом Левінзоном в складі команди КВН «Одеські джентльмени» в сезоні 1986 – 1987 років.

 

З під пера талановитого одесита вийшли такі п’єси як: «Старі будинки» (написано спільно з Валерієм Хаїтом і Леонідом Сущенко), «Таланти і полковники», «Кабаре Бені Кріка», «Королева Молдаванки», а також поставлено ряд вистав.

 

Прощання з Георгієм Андрійовичем відбудеться 03.12.2014 в філармонії, поховання буде на Другому Християнському Кладовище.

 

Похоронний Будинок Анубіс висловлює щирі співчуття всім рідним і близьким Георгія Андрійовича, а також усім шанувальникам його іскрометного таланту!

Leave a Reply