Анубіс

Похоронний дім «Анубіса» має потужну матеріально-технічну базу включає в себе: виставкові зали різних рівнів, автопарк автомобілів, поминальний ресторан, виробничі та складські приміщення.

Структура управління підприємства дозволяє координувати роботу всіх служб для швидкого і якісного вирішення поставлених завдань.

Унікальність похоронного будинку «Анубіса» полягає в тому, що це єдина на сьогоднішній день організація здатна надавати повний комплекс ритуальних послуг завдяки своїй постійно розвивається матеріально-технічній базі, персоналу, постійно навчається і що підвищує свою кваліфікацію.

Розвиток ритуальної сфери неможливо без тісної взаємодії ритуальних служб різних країн. Рівень розвитку Одеського похоронного будинку «Анубіса» дає можливість для налагодження міжрегіональних зв’язків, міжнародного співробітництва.

Високі вимоги професіоналізму працівників будь-якої ланки строго дотримуються і контролюються. Наші консультанти в будь-який час доби ввічливо дадуть відповідь на телефонний дзвінок, заспокоять і пояснять, що і як необхідно зробити в даний момент.
Адміністратори залів і менеджери по роботі з клієнтами завжди делікатно зустрічають будь-якого клієнта, пояснять порядок поховання, покажуть товари і порекомендують, що краще придбати з наявного асортименту. Високопрофесійні штатні організатори ритуалу організують і проведуть обряд поховання красиво і гідно, з дотриманням таїнств і звичаїв будь-яких віросповідання. Вінкового продукція, представлена ​​в похоронному будинку «Анубіса», виготовлена ​​професійними дизайнерами із застосуванням високоякісних флористичних матеріалів. Поминальний ресторан надасть будь-яку посильну допомогу і підтримку у важку хвилину.

catalog 
catalog 
catalog 
catalog 

Організовуючи похорон, наш персонал гарантує високу якість роботи і, що не менш важливо, уважне ставлення до рідних і близьких покійного. Ми розуміємо всю біль втрати і тому дотримуємося всі тонкощі і традиції організації похорону. Ми допомагаємо в здійсненні ритуальних послуг не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Крім традиційних похорону, ми готові провести ритуал і надати похоронні послуги VIP рівня.

Колектив підприємства зробить все можливе, щоб ви залишилися задоволені і вдячні нам за виконану роботу.

Медіафайли


Наші послуги