Догляд за могилами

 

Кладовище це, то місце, де знаходить останній притулок тіло покійного. Кожен з нас, приходячи до могили родича або близької людини, в пам’ятні дні і церковні свята, неодмінно відчуває душевний трепет.

 

Ми, хоч і тимчасово, але відчуваємо присутність минулого в інший світ людини, і він дійсно оживає в наших спогадах і думках.

Дуже важливо, що б в такі моменти, місце останньої обителі було красиво прибрано, що б земля, в якій людина знайшла спокій, була прикрашена квітами, символізуючи тим самим – то гарне, що залишив покійний після себе на Землі. Що б в цьому місці і в цей час ми змогли відчути атмосферу спокою і святості, тим самим порадувавши душу померлого, там, на небесах, даючи зрозуміти, що ми його пам’ятаємо, любимо і віддаємо данину поваги.

 

На жаль далеко не завжди виходить належним чином доглядати за могилами близьких в силу різних обставин. Іноді на увазі великої кількості справ і відсутності часу, іноді на увазі того, що могила знаходиться на великій відстані, через що, немає можливості приїхати на місце поховання. Вносять свої негативні корективи, до зовнішнього вигляду могили, природні фактори (дощ, сніг, проростання бур’янів) і людські (прояви вандалізму, сектантства або просто невігластва).

 

З огляду на це співробітники похоронного будинку «Анубіс», готові з усією відповідальністю, взяти на себе Ваші турботи, з підтримки могили в потрібному стані, забезпечивши турботу, естетичний догляд, зберігши атмосферу сакральності місця, де Ваш близька людина знайшов останній притулок.

 

Ми пропонуємо вам повний комплекс послуг по догляду за місцем поховання ваших рідних і близьких:
– постійний догляд за місцем поховання;
– відновлення місця поховання;
– покладання квітів і вінків на могилу в зазначену вами дату;
– часткове оновлення посадок або підсаджування рослин;
– послуги експертизи стану могили і фото зі звітом про виконану роботу.
– Установка полімер гранітного надгробка
“Полімер гранітний надгробок” – відмінне рішення для не дорогих і в той же час красивого і благородного декору місця поховання. Полімер граніт це якісний довговічний матеріал, який зовні аналогічний граніту. Естетика такого декору додасть необхідний монументалізм, а також якісно виділить надмогильне простір від більшості стандартних горбків, які можна зустріти на будь-якому цвинтарі. Дана послуга користується великим попитом на увазі найкращого поєднання ціни якості і естетики.

 
catalog

 

Організація пам’ятних дат

 

Поминання відбувається родичами в дні пам’яті по покійному в знак того, що його душа жива і безсмертна. Поминання в ці дні служить виразом нашої любові до покійного, яка не припиняється з його смертю. Як за життя, так і в пам’ятні дні ми особливо молимося про прощення його гріхів і вічне спасіння.

 

Церква затвердила правило поминати наших рідних на 9-ий, 40-ий день, пів року, рік дні пам’яті після закінчення року.

 

У пам’ятний день родичі приходять на місце поховання і приносять «поминальний сніданок». Де священик читає заупокійну літію – молитву про померлого. Після відвідин місця поховання в дні пам’яті прийнято поминати покійного за поминальною трапезою.

 

Трапеза розглядається Церковним Статутом як безпосереднє продовження богослужіння.

 

Ми спеціалізуємося на підготовці та проведенні пам’ятних днів і готові надати Вам допомогу.

 

Психологічна допомога

 
Всім нам на протязі життя доводиться зустрічатися зі смертю. Особливо важко, коли вмирає близька людина. Переживання горя не можна вважати проявом слабкості, так як бідкання – спосіб, за допомогою якого ми відновлюємося після важкої втрати.
 
Навіть якщо ми прийняли рішення не проявляти слабкість і з оптимізмом дивитися в майбутнє, все одно страждання дає про себе знати. Все це сильно підриває внутрішні сили, енергія життя гасне.
 
Наші психологи можуть бути з Вами і допомогти Вам відновити сили і пережити горе.
 

Правова допомога

 
Значний досвід роботи компанії в окремих практиках і напрямках дозволяє нам запропонувати кваліфіковану допомогу.
 
Якщо обставини не дозволяють Вам особисто займатися вирішенням юридичних питань, і ви боїтеся поспішних рішень з оформленням документів, то допомога юриста має високу кваліфікацію і великий досвід буде необхідна.
 
Ми робимо упор на професіоналізм, економічність, конфіденційність і своєчасність виконання робіт.
 
Наші фахівці цілодобово готові Вам допомогти